
снимка:
dailymail.co.uk
Днес от английския клуб Арсенал потвърдиха участниците в ежегодния приятелски турнир Емирейтс Къп, който се провежда на едноименния стадион на "топчиите" в Лондон.
В третото издание на надпреварата, която ще се проведе на 1-2 август ще участват, освен домакините от Арсенал, испанския Атлетико Мадрид, шотландския Рейнджърс и френския ПСЖ.
Всеки ден ще се игрят по два мача, а феновете ще могат да гледат и двете срещи в даден ден с един билет.
Рейнджърс и ПСЖ откриват турнира, след тях играят Арсенал и Атлетико. На следващия ден първи са "дюшекчиите" и ПСЖ, а турнира закриват Арсенал и Рейнджърс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ