УЕФА решава съдбата на Челси след седмица

снимка: telegraph.co.uk

Европейската футболна централа УЕФА съобщи днес, че след седмиза ще бъде взето решение по повод поведението на футболистите на Челси след полуфиналния мач на "сините" с Барселона в турнира Шампионска лига.

 

Футболистите на лондонския тим Дидие Дрогба и Михаел Балак са застрашени от дисциплинарно наказание, заради словесните атаки, които двамата отправиха към главния рефер на срещата след последния съдийски сигнал на Стамфорд Бридж.

 

Наказание грози и ръководството на отбора, което се е провалило в задачата си да контролира своите възпитаници.

 

УЕФА ще разгледа докладите както на съдийското ръководство на срещата, така и на делегата на мача, след което ще вземе решение по случая.