
Европейската футболна централа УЕФА съобщи днес, че след седмиза ще бъде взето решение по повод поведението на футболистите на Челси след полуфиналния мач на "сините" с Барселона в турнира Шампионска лига.
Футболистите на лондонския тим Дидие Дрогба и Михаел Балак са застрашени от дисциплинарно наказание, заради словесните атаки, които двамата отправиха към главния рефер на срещата след последния съдийски сигнал на Стамфорд Бридж.
Наказание грози и ръководството на отбора, което се е провалило в задачата си да контролира своите възпитаници.
УЕФА ще разгледа докладите както на съдийското ръководство на срещата, така и на делегата на мача, след което ще вземе решение по случая.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ