
Утре Ливърпул гостува на Уест Хям в мач от английската Висша лига, а за „мърсисайдци" участие няма да може да вземе испанският национал Шаби Алонсо. Той се контузи по време на срещата на отбора с Нюкасъл миналата седмица, когато Ливърпул спечели убедително с 3:0.
Джоуи Бартън от „свраките" получи и червен картон заради грубата интервенция срещу испанеца. Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес все пак се надява Алонсо да бъде във форма за по-следващия мач на тима срещу Уест Бромич в неделя, 17-ти май. „Шаби не е във форма и няма да играе. Надяваме се, че следващата седмица той ще бъде готов за игра. До последния момент се надявахме, че той ще бъде готов за предстоящия двубой, но това се оказа невъзможно", каза самият Бенитес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ