Разгневеният Байерн си го изкара на Кайзерслаутерн (ВИДЕО)

Баварския колос Байерн Мюнхен се класира без особени усилия за ⅛-финалите на Купата на Германия, след като футболистите на Юп Хайнкес не оставиха никакви шансове на гостуващия Кайзерслаутерн.

Лидерът в Първа Бундеслига се наложи с разгромното 4:0, като за гостите не игра българският национал Илиян Мицански.

По два гола за домакините нанизаха Клаудио Писаро и Ариен Робен, като по този начин Байерн се реваншира на феновете си за домакинското поражение с 1:2 от Леверкузен през уикенда.

През първата част Байерн вкара само веднъж във вратата на "лаутерите", като точен в 11' бе Писаро.

През втората част обаче футболистите на Хайнкес се развихриха, като головете във вратата на гостите следваха един след друг.

В 49' първият си гол в мача вкара Ариен Робен, а 9 минути по-късно Писаро направи резултата класически. Крайното 4:0 оформи отново Ариен Робен, който се разписа две минути преди края на срещата.