Раниери: Недоволен съм от лошия старт

снимка: sdamy.com

Наставникът на Ювентус Клаудио Раниери беше недоволен от слабия старт на неговите футболисти във вчерашната среща с Челси. „Сините" успяха да поведат с гол още в 12 мин. и това им даде предимство преди реванша на „Oлимпико".


„Жалко, че ни вкараха, но се раздадохме до последната минута, така че нищо не е загубено. След лошия старт създадохме сериозни проблеми на Челси и просто нямахме късмет до края. Не знам защо започнахме толкова зле. Сега ни предстои реванш у дома и трябва да вкараме поне един гол." заяви Раниери.