
снимка:
sdamy.com
Наставникът на Ювентус Клаудио Раниери беше недоволен от слабия старт на неговите футболисти във вчерашната среща с Челси. „Сините" успяха да поведат с гол още в 12 мин. и това им даде предимство преди реванша на „Oлимпико".
„Жалко, че ни вкараха, но се раздадохме до последната минута, така че нищо не е загубено. След лошия старт създадохме сериозни проблеми на Челси и просто нямахме късмет до края. Не знам защо започнахме толкова зле. Сега ни предстои реванш у дома и трябва да вкараме поне един гол." заяви Раниери.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ