
Новият треньор на Челси Гуус Хидинк посрещна със смесени чувства вчерашната минимална победа на неговите момчета над Ювентус в първия осминафинален мач от Шампионската лига. „Мисля, че започнахме много добре. В първите 20 мин. пресирахме съперниците си и вкарахме хубав гол. Трябваше може би да вкараме още един, за да сме по-спокойни преди реванша." заяви Хидинк.
След това специалистът добави: „Нека да бъдем честни. В последната част на мача ни беше доста трудно. Трябва да поработим повече върху това да контролираме всяка среща, дори тези трудни европейски дербита. Юве не се слаб отбор, играят много интелигентно. Все пак ние трябваше да владеем мача."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ