
Треньорът на Виляреал Мануел Пелегрини беше бесен от пропуснатите шансове на своя отбор в снощното дерби срещу Панатинайкос. Гърците поведоха резултата на „Ел Мадригал", а в крайна сметка домакините от Виляреал успяха да се доберат само до равен.
„Равенството е много несправедлив резултат. Ние създадохме почти всички положения в мача, а те само едно. И вкараха гол. Сега ще трябва да играем за победа далеч от дома. Панатинайкос игра с шест защитници през цялото време и с двама дефанзивни халфа пред тях. Не дойдоха да играят футбол, а да вземат добър резултат и успяха. Все пак имам увереност, че ще продължим напред." заяви Пелегрини след срещата.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ