Пелегрини: Панатинайкос дойде да се защитава и успя

снимка: daylife.com

Треньорът на Виляреал Мануел Пелегрини беше бесен от пропуснатите шансове на своя отбор в снощното дерби срещу Панатинайкос. Гърците поведоха резултата на „Ел Мадригал", а в крайна сметка домакините от Виляреал успяха да се доберат само до равен.


„Равенството е много несправедлив резултат. Ние създадохме почти всички положения в мача, а те само едно. И вкараха гол. Сега ще трябва да играем за победа далеч от дома. Панатинайкос игра с шест защитници през цялото време и с двама дефанзивни халфа пред тях. Не дойдоха да играят футбол, а да вземат добър резултат и успяха. Все пак имам увереност, че ще продължим напред." заяви Пелегрини след срещата.