Промени в Ред Бул Рейсинг

снимка: БГНЕС

Отборът от Формула 1 Ред Бул Рейсинг днес обяви някои промени в организацията си. Досегашният шеф на връзки с обществеността в скудерията Ерик Силберман ще напусне поста си, за да оглави обществената комуникация в сестринския тим на Ред Бул Торо Росо.

 

В Торо Росо Силберман ще работи с бившите си колежки от Тойота Фабиана Валенти и Мариелуизе Мамич.

 

Мястото на Силберман ще остане вакантно до второ нареждане, а Ред Бул ще бъдат представяни публично от досегашните прес-аташета на отбора Кейти Туийдъл и Брита Рьошке.