
снимка:
БГНЕС
Отборът от Формула 1 Ред Бул Рейсинг днес обяви някои промени в организацията си. Досегашният шеф на връзки с обществеността в скудерията Ерик Силберман ще напусне поста си, за да оглави обществената комуникация в сестринския тим на Ред Бул Торо Росо.
В Торо Росо Силберман ще работи с бившите си колежки от Тойота Фабиана Валенти и Мариелуизе Мамич.
Мястото на Силберман ще остане вакантно до второ нареждане, а Ред Бул ще бъдат представяни публично от досегашните прес-аташета на отбора Кейти Туийдъл и Брита Рьошке.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ