
снимка:
БГНЕС
Президентът на Формула 1 Бърни Екълстоун прикани Дженсън Бътън да пропусне сезон 2009, в случай, че британецът не получи оферта от нито един от топ отборите в кралските гонки.
Бътън загуби мястото си на пистата, след като неговият тим Хонда се оттегли от Ф1, зарди световната икономическа криза и големите разходи по стартовете за Гран При. В момента единственият вариан за Дженсън, обаче е скромният тим на Торо Росо.
"Дженсън трябва да е в някой от силните отбори във Формула 1. По-добре да изчака един сезон, отколкото да се съзтезава в неконкурентноспособен болид", заяви Екълстоун пред медиите на Острова.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ