Представиха официлно новия МакЛарън

снимка: paddocktalk.com

Преди броени минути официално бе представен новият болид на отбора от Формула 1 на МакЛарън Мерцедес.

 

MP4-24 се присъедини към Ферари F60 и Тойота TF109 и стана един от първите представени болиди за предстоящия сезон 2009г.

 

Сребристо-червената машина също както болидите на конкурентните отбори е оборудвана с широк преден и висок заден спойлер.

 

Настоящият шампион във "кралските гонки" Люис Хамилтън пръв седна зад волана на MP4-24 и изрази надеждата си, че с този автомобил ще защити шампионската си титла.