
снимка:
SPORTA.BG
Президентът на Светкавица Петко Матвеев бе видимо доволен след драматичната победа на неговия тим над Локомотив Стара Загора с 2:1 вчера.
"Мога да кажа, че футбола който се игра беше от много високо качество. Видяхме много добри отигравания, плавно преливане от защита в халфовата линия и от там в нападение. Много добър футбол от страна и на двата отбора. Стана един добър мач. Едно от достойнствата му беше и коректната игра на двата отбора. Доволен съм от всички и мисля, че заслужено победихме".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ