
Старши треньорът на Локомотив Стара Загора Иван Вутов сподели своето мнение за загубата на своя тим от Светкавица в среща от шестия кръг на Източната Б група:
"Първото полувреме премина при явно надмощие на домакините без много голови ситуации. Нашия отбор игра изключително слабо. Второто полувреме се опитахме да направим нещо, но слабата игрова дисциплина доведе до два гола в нашата врата. Домакините разиграваха добре в средата на терена, нещо което ние очаквахме. Исках да ги издърпаме малко и да използваме нашите бързи футболисти за контраатака и на няколко пъти успяхме. В решителния момент обаче показахме класическо неумение, което за футболисти играещи в „Б" група е непростимо. „Светкавица" бе по-добрия отбор и заслужено спечели".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ