Треньорът на Светкавица: Стояхме по-добре на терена

снимка: SPORTA.BG

Пламен Донев, старши треньор на "Светкавица" заяви, че макар и с късен гол, воденият от него отбор логично е победил гостуващия Локомотив Стара Загора.

 

"Стояхме по-добре на терена и заслужавахме победата. Пропуснахме първото полувреме, когато имахме две отлични възможности за гол и резултата щеше да бъде съвсем друг, ако бяхме реализирали поне едната. Това е наша стара слабост, която трябва да отстраним. Гостите при първата си контраатака отбелязаха гол и ни попариха, но бързо върнахме гола и в края логично стигнахме до победата. Особено съм доволен от включването на Шоколаров и Кънев, които внесоха необходимата острота в атаката и макар и с късен гол, спечелихме мача".