Петев: Още не мога да повярвам, че загубихме такъв мач

Треньорът на Лудогорец Ивайло Петев не скри разочарованието си след загубата с 2:3 от Славия, която е втора поредна за тима му в "А" група, но отказа да обвини вратаря Уров Голубович, който не се намеси по най-добрия начин при два от головете на „белите".

„Все още не мога да повярвам, че можем да загубим такъв мач", коментира Петев.

„Можехме да водим с 5:0 до почивката, но Славия успя с три удара да ни вкара три гола, което е недопустимо. Претърпяхме втора загуба с елементарни грешки.

Допуснахме да ни отбележат елементарен гол от фаул, след което и гол от 25 метра. Може би футболистите не успяха да проумеят какво се случва и след това не успяхме да стигнем до положение."

На въпрос дали вина за загубата има Голубович, Петев отговори: „Щом сме загубили, значи всички сме виновни.

Доминирахме през цялото време, особено през първата част. Не мога да проумея как пропиляхме четири стопроцентови ситуации.

Трябва да се възстановим психически, защото във всички играчи има разочарование след двете поредни загуби при толкова изпуснати положения. Изходът е победи и само победи", завърши наставникът на Лудогорец.