
Защитникът на Реал Мадрид Пепе беше бесен на лесния начин, по който отборът му допусна попадение в снощното дерби срещу Ливърпул от осминафиналите на Шампионската лига. „Белият балет" получи гол от пряк свободен удар в 80 мин. на срещата.
„Естествено, че сме разочаровани от резултата, защото оставихме мача да ни се изплъзне заради глупава грешка при пряк свободен удар. Най-голямата ни грешка обаче беше това, че не успяхме да преодолеем защитата на Ливърпул. Те направиха две линии по четирима човека пред голлинията си и това направи нашата задача невъзможна. Все пак ще отидем на „Анфийлд" с идеята да победим." заяви Пепе.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ