
Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес заяви, че отборната игра е била най-важна за снощната победа с 1:0 на „Сантиаго Бернабеу" срещу Реал Мадрид. „Знаехме, че ще е много трудно. Реал бяха в победна серия, затова знаехме, че ще излязат с голямо самочувствие. Трябваше да се потрудим много здраво. Имахме няколко положения и на края вкарахме хубав гол. През втората част се справяхме добре и без Джерард и Торес." заяви Рафа.
Испанският специалист добави, че в Европа е много важно да не получиш гол и особено в Мадрид. „Те вкарваха напоследък толкова много голове, но ние играхме като отбор. Бяхме чудесни в защита и крайният резултат е прекрасен за нас." завърши Бенистес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ