
снимка:
uefa.com
Защитникът на Реал Мадрид Фабио Канаваро вярва, че неговият отбор все още има шанс за класиране, независимо от неуспеха у дома срещу Ливърпул снощи.
"Мачовете от Шампионската лига винаги са между големи отбори и ако допуснеш грешка, както стана сега, неминуемо ще бъдеш наказан. 0-0 щеше да бъде един добър резултат, но при това положение нашата задача ще бъде малко по-трудна.
Ще дадем най-доброто от себе си, много добре знаем какво ни очаква в реванша. Победата на Анфийлд не е невъзможна, затова ние трябва да бъдем позитивно настроени за предстоящия мач", казва италианският защитник.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ