
Защитникът на Ливърпул Джейми Карагър е доволен от играта на отбора след победата над Реал Мадрид като гост с 0-1. Късно снощи Йосип Бенаюн вкара единственото попадение за "червените" и по този начин Ливърпул взе сериозно предимство преди реванша на Анфийлд на 10-ти март.
Джейми Карагър беше впечатлен от начина, по който Ливърпул максимално е затруднил Реал Мадрид и не е предоставил много възможности на "Белия балет".
„Постигнахме това, за което дойдохме - суха мрежа и гол на чужд терен. Но това е само едно полувреме от сблъсъка между двата отбора. Реал много добре знае от какво има нужда и на Анфийлд мачът ще бъде тежък", завърши Карагър.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ