От УЕФА разкритикуваха Дрогба

снимка: guardian.co.uk

Генералният секретар на УЕФА Дейвид Тейлър остро разкритикува нападателя на Челси Дидие Дрогба за поведението му миналата седмица, когато след края на мача с Барселона котдивоареца избухна срещу съдията Том Овербо.

 


„Подобно поведение съм наблюдавал и преди. Това може да се види инцидентно от футболисти на втородивизионни шотландски отбори, но все пак и там това се случва много много рядко. Това е израз на крайно неуважение към УЕФА като институция, защото този съдия в крайна сметка ни представлява. Този случай ще бъде разгледан доста детайлно", категоричен бе секретарят на управляващото тяло.