Сити взима Рийкард за треньор?

снимка: javno.com

Ръководството на Манчестър Сити е набелязало заместник на Марк Хюз, който явно не е задоволил очакванията за представянето на отбора. В медиите за наставник на „гражданите" се спряга бившия мениджър на Барселона - Франк Рийкард.

 

Напоследък името на бившата холандска футболна звезда се свързва с треньорските постове в Милан и Волфсбург, но „росонерите" вече предложиха удължаване на договора с Анчелоти, докато при „вълците" няма яснота за ситуацията след заминаването на Феликс Магат.

 

Очевидно Сити ще продължи с тенденцията си да обвързва клуба с големи имена, но няма изгледи дали политиката им ще сполучи.