Треньорът на Майорка: Заслужавахме загубата от Севиля

снимка: goal.com

Треньорът на Майорка Грегорио Мансано беше крайно разочарован от представянето на своя тим след загубата от Севиля с 1:3. Той заяви, че неговият отбор не е заслужавал да вземе нищо от срещата.

 

"Загубихме сили. Те заслужаваха да спечелят. Първите им два гола бяха резултат от наши грешки. Контролирахме играта до 1:1. Но през второто полувреме ни натиснаха и взеха комфортна преднина", каза Мансано.

 

Специалистът беше попитан и за слуховете, които го свързват с преминаване в Севиля.

 

"Тези спекулации не ме тревожат, защото винаги такива неща се появяват в края на сезона", сподели Мансано.