
снимка:
goal.com
Треньорът на Майорка Грегорио Мансано беше крайно разочарован от представянето на своя тим след загубата от Севиля с 1:3. Той заяви, че неговият отбор не е заслужавал да вземе нищо от срещата.
"Загубихме сили. Те заслужаваха да спечелят. Първите им два гола бяха резултат от наши грешки. Контролирахме играта до 1:1. Но през второто полувреме ни натиснаха и взеха комфортна преднина", каза Мансано.
Специалистът беше попитан и за слуховете, които го свързват с преминаване в Севиля.
"Тези спекулации не ме тревожат, защото винаги такива неща се появяват в края на сезона", сподели Мансано.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ