Николай Галчев: Левски е преодолим съперник

Босът на Пирин Николай Галчев бе изключително доволен от тегления днес жребий за Купата на България, който противoпостави "орлетата" срещу Левски на полуфинала на надпреварата. Още след изиграването на четвъртфиналите Галчев си пожела "сините" и сега определи жребия като "мечтан".

 

Бизнесменът акцентира върху домакинското предимство на Пирин и сподели, че Левски е един напълно преодолим противник.

 

"Мечтан жребий за нас. Благоевград искаше Левски и се падна Левски. Ще ги очаква един здрав мач, доволни сме от жребия. Важното е, че сме домакини, оттук нататък футболът само ще печели. Левски е един изключително силен съперник, но и абсолютно преодолим. В момента в „А" група няма отбор, който да е непреодолим. Доказахме го ние срещу ЦСКА", заяви президентът на Пирин.