
снимка:
pfclitex.com
Президентът на Литекс Трифон Попов смята, че неговият отбор не е фаворит срещу Миньор (Перник) в полуфиналите за Купата на България, след като жребият стана ясен днес.
"Моето желание е да спечелим Купата на България. Фаворит в мача срещу Миньор няма. След мачовете ни през пролетта е трудно да говорим, че сме фаворит в такива срещи.
Проблемите в Литекс са комплексни, но се надявам да ги преодолеем. За нас няма значение срещу кой ще играем на финала, важното е да спечелим Купата на България", каза след жребия Попов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ