Трифон Попов: Не сме фаворит срещу Миньор

снимка: pfclitex.com

Президентът на Литекс Трифон Попов смята, че неговият отбор не е фаворит срещу Миньор (Перник) в полуфиналите за Купата на България, след като жребият стана ясен днес.

 

"Моето желание е да спечелим Купата на България. Фаворит в мача срещу Миньор няма. След мачовете ни през пролетта е трудно да говорим, че сме фаворит в такива срещи.

 

Проблемите в Литекс са комплексни, но се надявам да ги преодолеем. За нас няма значение срещу кой ще играем на финала, важното е да спечелим Купата на България", каза след жребия Попов.