Георги Славчев: Тежък жребий

снимка: 7 дни спорт

Изпълнителният директор на Миньор (Перник) Георги Славчев коментира жребия за Купата на България, който определи неговоят отбор да играе срещу Литекс на полуфиналите като труден. Той смята, че шансовете са равни и каза, че Миньор ще търси победата.

 

"Отборът на Литекс не ни интересува. Мисля, че в този мач фаворит няма. Шансовете ни са равни. Важно е кой отбор ще бъде по-подготвен в деня на мача", каза Славчев.