Най-красивите кадри от Сочи 2014

Шестима шампиони в Сочи ще станат ясни днес, като Германия ще опита да задържи лидерството си в класирането по медали към този момент.

Бундестимът е единствен с 6 златни медала до момента и това му позволява да води пред гигантите САЩ и Канада, които имат по-голям брой медали, но изостават при титлите.

Вече близо седмица светът е Олимпиада и затова всички, докоснали се по някакъв начин със Сочи искат да отбележат момента и да го запечатат в кадър. Предоставяме ви някои от най-любопитните снимки от Сочи 2014 от началото на седмицата.

Може би най-красивите кадри са от състезанията по ски свободен стил в дисциплината слоупстайл, но вижте какво предлагат и другите спортове на Олимпийските игри:

4065383

Джесика Хюит (Канада) е паднала по време на 1/4 финалите по шорттрек на 500 метра

4065384

Симпатична доброволка се радва на слънцето до надписа с логото на Сочи 2014 - Горещ, топъл, твой

4065385

Фен от Австралия наблюдава турнира по скелетон в Зимен център "Санки"

4065386

Музикална група забавлява зрителите в зимен център "Санки" преди началото на състезанията по скелетон

4065387

Комбинация от кадри на норвежецаАлександър Аурдал по време на състезание по ски свободен стил - слоупстайл в Сочи

4065388

Този път колажът от снимки е на финландеца Анти Олила, също състезател по слоупстайл

4065389

Руснакът Павел Корачев по време на състезание по слоупстайл

4065390

Татяна Волосожар и Максим Транков не могат да повярват, че са станали олимпийски шампиони при спортните двойки по фигурно пързаляне