Наставникът на Лил: Битката за второто място ще бъде с Левски

галерия:

Наставникът на Лил Руди Гарсия заяви, след мача с Левски, че именно между двата тима ще се води битката за второто място.

 

„Исках да вкараме повече голове, но и съперникът ни можеше да отбележи. Битката за второто място ще бъде с Левски."

 

„Тръгнахме трудно в групите, но се сме втори и мислим да вземе това място. Вече се готвим за мача с Марсилия. Взехме си урока от мача с Лион. Физически не издържахме до края на мача. В последни те 15 минути бяхме изморени."