
Наставникът на Лил Руди Гарсия заяви, след мача с Левски, че именно между двата тима ще се води битката за второто място.
„Исках да вкараме повече голове, но и съперникът ни можеше да отбележи. Битката за второто място ще бъде с Левски."
„Тръгнахме трудно в групите, но се сме втори и мислим да вземе това място. Вече се готвим за мача с Марсилия. Взехме си урока от мача с Лион. Физически не издържахме до края на мача. В последни те 15 минути бяхме изморени."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ