
Старши-треньорът на Левски Ясен Петров изрази задоволство от представянето на своите футболисти, въпреки поражението с 0:1 при визитата на Лил в мач от груповата фаза на Лига Европа.
Наставникът благодари на феновете, дошли до Лил да подкрепят своите любимци, като изрази надежда, че Левски ще коригира грешките си в отбрана занапред.
Доволен съм от футболистите. Видяхме, че дяволът не е толкова черен и даже в последните минути имахме добра възможност за гол. Радвам се, че им противодействахме и дори и при резултат 1:0 не се отказахме. Ако играем добре в дефанзивен план, в София можем да побеждаваме", обясни Петров.
"Искам да благодаря да феновете, които ни подкрепяха във Франция", добави специалистът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ