Ясен Петров: Радвам се, че и при 1:0 не се отказахме

галерия:

снимка: levski.bg

Старши-треньорът на Левски Ясен Петров изрази задоволство от представянето на своите футболисти, въпреки поражението с 0:1 при визитата на Лил в мач от груповата фаза на Лига Европа.

 

Наставникът благодари на феновете, дошли до Лил да подкрепят своите любимци, като изрази надежда, че Левски ще коригира грешките си в отбрана занапред.

 

Доволен съм от футболистите. Видяхме, че дяволът не е толкова черен и даже в последните минути имахме добра възможност за гол. Радвам се, че им противодействахме и дори и при резултат 1:0 не се отказахме. Ако играем добре в дефанзивен план, в София можем да побеждаваме", обясни Петров.


"Искам да благодаря да феновете, които ни подкрепяха във Франция", добави специалистът.