НА ЖИВО С КАРТИНА! Барселона - Реал Мадрид 1:1

КРАЙ НА 233-ото ЕЛ КЛАСИКО 1:1!

- 90-а минута - ГООООООЛ ЗА РЕАЛ 1:1! Серхио Рамос отново обра овациите с перфектен удар с глава.

- 89-а минута - Роналдо изпусна да изравни резултата.

- 67-а минута - Неймар направи уникален пропуск от не повече от 6-7 метра.

- 60-а минута! Капитанът на Барса Андрес Иниеста влезе в игра.

- 52-а минута! ГОООЛ, Барса повежда! Луис Суарес спря головата си суша и изведе каталунците напред в резултата. Повторенията на триизмерните камери обаче пакзва, че Суарес е бил в засада.

Започват вторите 45 минути, в които някой от двата отбора ще опита да измъкне успеха в Ел Класико.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

- 33 минути игра, а в двубоя има повече нарушения отколкото подавания.

- Скучни първи 22 минути. Двата отбора не поемат излишни рискове и водят битка предимно в средата на терена.

- 3-а минута! Реал с претенции за дузпа, но съдията на мача Клос Гомез подмина ситуацията.

Начало на Ел Класико

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

За 233-и път Барселона и Реал Мадрид ще се изправят един срещу друг. Дербито на дербитата е от 17:15 часа, а програмата на Ла Лига реши арената да е "Камп Ноу".

Двубоят може да гледате ТУК.

Ел Класико днес ще има и друга стойност. Всички събрани пари от билети на "Камп Ноу" ще бъдат дарени за семействата на играчите на Шапекоензе, които загинаха в самолетна катастрофа край Меделин.

Кристиано Роналдо ще изведе своите съотборници за директен сблъсък срещу Лионел Меси и компания. Момчетата на Зинедин Зидан имат страхотен шанс да дръпнат страшно много пред Барса на върха, тъй като за момента "белите" водят с цели 6 точки. Каталунците път ще трябва да направят всичко възможно, за да измъкнат трите точки и да продължат по-сигурно защитата на титлата си.

Реал има по-добри показатели в Ел Класико. 93 победи срещу 91 за Барса. Дербитата в Ла Лига отново са в полза на "белия балет" - 72 победи от 172 мача, а каталунците имат 68 успеха. Головете в дербито също са в полза на Реал - 391:379, като в испанската лига отново "белите" имат аванс – 280:273.

Барселона: Марк-Андре тер Стеген, Серхи Роберто, Хавиер Масчерано, Жерар Пике, Хавиер Масчерано, Андре Гомеш, Серхио Бускетс, Иван Ракитич, Неймар, Луис Суарес, Лионел Меси.

Реал Мадрид: Кейлор Навас, Даниел Карвахал, Серхио Рамос, Рафаел Варан, Марсело, Матео Ковачич, Лука Модрич, Иско Аларкон, Лукас Васкес, Кристиано Роналдо, Карим Бензема.