Дунав задмина ЦСКА след измъчен успех над Горна (ВИДЕО)

Дунав се върна на победния път, след като удари с 1:0 Локомотив (Горна Оряховица) в двубой от 17 кръг на Първа лига, който се игра на "Лудогорец Арена" в Разград. Единственото попадение в срещата бе дело на резервата Бранимир Костадинов в 72-ата минута, а успехът изравни "драконите" с ЦСКА и Черно море в класирането.

Двата тима се хвърлиха в открита игра, но вратарите имаха ден и не позволиха да паднат повече голове. И пред двете врати имаше не една и две опасности, но до гол успяха да стигнат само дунавци. Тимът на Веселин Великов нанесе своя удар в 72-ата минута, когато Бранимир Костадинов се извиси най-високо при центриране пред вратата на гостите и с  глава не остави шансове на стража на Локо. Загубата остави тима на Иван Колев на 12-о място в Първа лига с 16 точки.