Мюлер бесен от изгубените точки в Хамбург

снимка: Guliver/Getty Images

Нападателят на Байерн Мюнхен Томас Мюлер изрази своето разочарование от равенството 1:1, което баварците направиха срещу Хамбургер в мач от Бундеслигата на Германия.

Якопо Сала даде преднина на домакините от Хамбург през първото полувреме, но в 71-та минута Ивица Олич донесе точката на баварците.

Въпреки това Мюлер очевидно не остана доволен от резултата в срещата.

„Ако искаме да сме шампиони, трябва да печелим всички мачове. Изключително ядосан съм от това равенство, защото можехме да си тръгнем и с трите точки.

След мач като този не можеш да си намериш място. Разочарован и ядосан съм, но от друга страна не се представихме толкова зле", смята германският национал.

От равенството между Байерн и Хамбургер се възползва Борусия Дортмунд. Тимът от Рур измести мюнхенският гранд от първото място и вече има две точки аванс пред баварците.