
Треньорът на Интер Жозе Моуриньо заяви след снощната среща от Шампионската лига, че реферът е предпазил Манчестър Юнайтед. „Може във втория мач да имаме съдия, който да е на наша страна. Ако и нас ни пазят толкова на „Олд Трафорд", тогава моят отбор ще достигне до четвъртфиналите." заяви Моуриньо, чиито претенции всъщност бяха за дузпа след като Адриано беше блъснат в наказателното поле от Рио Фърдинанд.
„Не искам да влизам в подробности за това как не са ни дали дузпа, просто всеки детайл беше срещу нас. Може да се сравни колко преки свободни удари имат те и колко ние, как ние получавахме жълти картони, а те не. Мисля, че тенденцията беше ясна." завърши португалецът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ