Ковънтри и Фулъм се класираха за 1/4-финалите във ФА Къп

Днес се играха 2 мача преигравания от осминафиналите в ФА Къп.

 

Отборът от Чемпиъншип Ковънтри отстрани елитния Блекбърн след минимална победа с 1:0 като домакин. Единственото попадение в срещата отбеляза Леон Бест в 59-та минута на срещата.


В другия мач днес Фулъм се наложи с 2:1 над гостуващия Суонси, след като изоставаше с 0:1.


Скотланд даде предимство на гостите в 47-та минута, а Демпси (77') и Замора (81') класираха Фулъм на четвъртфиналите.


Утре играят Мидълзбро и Уест Хям, а в четвъртък Хъл Сити посреща Шефилд Юнайтед.