
снимка:
goal.com
Английският отбор Уест Бромич Албиън направи своята втора придобивка през зимния трансферен прозорец. Новото попълнение за тима на „дроздовете", Марк-Антоан Форчън, идва от състава на Нанси и ще играе във Висшата Лига под наем до края на настоящия сезон.
Нападателят от Френска Гвиана ще носи фланелка с номер 32 и ще има възможност да дебютира за новия си клуб още този уикенд, когато У.Б.А се изправя срещу Мидълзбро в пореден мач от Премиършип.
Ако останат доволни от него, Уест Бромич, ще има възможността да закупи стрелеца в края на сезона.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ