Божинов: Дзола ми се обади да ме покани в Уест Хям

снимка: valeri-bojinov.com

Нападателят на Манчестър Сити Валери Божинов призна, че е говорил с мениджъра на Уест Хям Джанфранко Дзола за негов евентуален трансфер. В Англия се заговори, че "гражданите" са готови да предложат 10 милиона паунда и българина в замяна на Крейг Белъми от "чуковете".

 

"Преди два дни Дзола ми се обади по мобилния телефон и ми каза, че ме иска на "Ъптън Парк" с екипа на Уест Хям, но от Манчестър Сити се обявиха твърдо против евентуален трансфер", коментира кратко Божинов.