
снимка:
valeri-bojinov.com
Нападателят на Манчестър Сити Валери Божинов призна, че е говорил с мениджъра на Уест Хям Джанфранко Дзола за негов евентуален трансфер. В Англия се заговори, че "гражданите" са готови да предложат 10 милиона паунда и българина в замяна на Крейг Белъми от "чуковете".
"Преди два дни Дзола ми се обади по мобилния телефон и ми каза, че ме иска на "Ъптън Парк" с екипа на Уест Хям, но от Манчестър Сити се обявиха твърдо против евентуален трансфер", коментира кратко Божинов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ