Манчестър Сити изтръпна – Агуеро се контузи (ВИДЕО)

Суперзвездата на английския шампион Манчестър Сити – Серхи Агуеро – сериозно притесни феновете на „гражданите“ по време на победата с 1:0 над Евертън от 15-ия кръг на Висшата лига.

Аржентинският голмайстор напусна принудително терена още след само пет минути игра, като получи проблем в коляното и на пръв поглед изпитваше сериозна болка.

Медицинските лица на Манчестър Сити трябваше да помогнат на водещия реализатор в първенството да излезе извън очертанията на терена, като самият Агуеро видимо бе разочарован и разстроен.

4127122

Естествено, на този етап не може да се правят прогнози за контузията на Агуеро, но феновете на Сити са сериозно разтревожено поради простата причина, че следващата седмица е решителният мач с Рома на „Олимпико“ от Шампионска лига.

4127123

На мястото на Агуеро влезе 18-годишният Хосе Поцо, а не Един Джеко, който очевидно е предпазван от мениджъра Мануел Пелегрини за предстоящата визита в Рим.

4127121

С 14 гола Кун Агуеро е топ реализатор на Висшата лига, като втори след него е Диего Коста (Челси) с 11 попадения. С попадение на Яя Туре от дузпа в 24-ата минута Манчестър Сити победи Евертън с 1:0 и се доближи на 3 точки до лидера Челси след 14 кръга.