Макларън-Мерцедес показва новата кола на 16 януари

снимка: БГНЕС

Тимът на Макларън-Мерцедес потвърди днес, че ще представи официално новия си болид за 2009 година на официална церемония на 16 януари. За разлика от Тойота, "сребърните стрели" решиха да покажат новата си кола в своята щаб-квартира - технологичният център на Макларън в Уокинг.

 

Пилоти на тима през следващия сезон ще бъдат отново световният шампион за 2008 година Люис Хамилтън и финландецът Хейки Ковалайнен.