
Въпреки двойната победа на Ред Бул - при конструкторите и пилотите през този сезон във Формула 1, Люис Хамилтън заяви, че няма никакво намерение да сменя отбора си в близките няколко години.
„Нямам абсолютно никакво намерение да карам за Ред Бул някога. Те нямат нито характера, нито историята на МакЛарън", заяви британецът след последното за сезона състезание в Абу Даби.
Хамилтън завърши на четвърто място в класирането при пилотите след новия световен шампион Себастиян Фетел (Ред Бул), Фернандо Алонсо (Ферари) и Марк Уебър (Ред Бул).
„Моят герой Айртон Сена е карал за МакЛарън, а аз винаги съм искал да бъда част от този велик отбор. Ред Бул свършиха чудесна работа този сезон и аз ги поздравявам за спечелването на титлата. Разбира се, искам моята кола да е толкова добра, колкото е тяхната.
Мога да изкарам следващите 10 години в МакЛарън. Вярвам, че отборът притежава най-големия потенциал от всички във Формула 1", каза още Люис Хамилтън.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ