Литекс с победа над Ботев при дублиращите отбори

снимка: pfclitex.com

Литекс победи Ботев с класическото 3:0 в мач между дублиращите отбори на двата тима, съобщиха от сайта на "ловчанлии".

 

Въпреки неуспеха на мъжкия тим, който в събота завърши 1:1 с "канарчетата", дубълът в оранжево донесе радост на феновете и зрелищна победа.

 

Два гола вкара талантът от школата на ловешкия тим Венци Бенгюзов, който има мачове и за първия тим. А крайното 3:0 оформи Крум Бибишков.

 

Мачът бе изгледан от треньорския щаб на Литекс начело със Станимир Стоилов.