"Каубоя" бе на разпит в прокуратурата

снимка: БГНЕС

Бившият рефер Димитър Димитров- Каубоя бе привикан днес в прокуратурата да даде показания по разразилия се съдийски скандал в родния футбол.

 

Както е известно бившите рефери Димитър Димитров, Момчил Врайков, Красимир Йосифов първоначално подкрепиха Христо Ристосков в скандала с шефа на съдийската комисия Боби Александров, но след това  обявиха чрез декларация, че оттеглят подкрепата си от Ристосков с мотива, че той не желае да предаде доказателствата около скандала на съответните институции.

 

След разпита Димитров заяви, че прокуратурата се е самосезирала за случая на база изявленията на съдиите в телезизията и публикации в медиите.