Ла Коруня спечели първа победа като гост

Последният в класирането Депортиво Ла Коруня спечели първа победа като гост за сезона, след като се наложи с 3:2 над Майорка и увеличи своите шансове за запазване на място в испанския футболен елит.

Майорка поведе с гол на Виктор Касадесус в 19-та минута, но Силвио Асеведо върна гостите в играта малко по-късно.

Карлос Марчена отбеляза второто попадение за Депортиво в 48-та минута, а Иван Санчес беше точен след час игра с гола, който донесе победата на гостите.

Майорка успя да върне едно попадение чрез Алехандро Алфари, но Депортиво спечели с 3:2.

Депортиво остана на последното място в Примера дивисион, но вече се намира само на точка от Майорка и Селта Виго.

Точките до чертата пък са три, а кръговете до края на сезона - девет, обобщава БТА.