Кузмановски: Заслужена победа

снимка: БГНЕС

Старши треньорът на Славия Стевица Кузмановски бе доволен от победата на неговия тим над Локомотов (Пловдив) с 2:0 в среща от седмия кръг на шампионата.

 

"Спечелихме заслужено. Не коментирам решенията на съдиите, но мисля, че червеният картон бе заслужен. Благо имаше кръв по устата, което показа, че е имало нарушение", заяви треньорът на "белите" Стевица Кузмановски след мача в ефира на ТВ2.