Канатларовски: Червеният картон беше пресилен

снимка: БГНЕС

Треньорът на Локомотив (Пловдив) Драган Катанларовски заяви след загубата от Славия с 0:2, че отборът му е имал своите шансове в срещата. Принудителната смяна на Том в началото на срещата и червеният картон на Караманов са повлияли за крайния резултат, смята треньорът на гостите.

 

"Принудителната смяна наруши концентрацията в нашия състав. Червеният катрон също повлия. Имаше фаул за нас, съдията бе близо, но сбърка. Не разбирам защо даде толкова много картони в един коректен мач. Имахме своите положения, но нямахме късмет. Славия вкара гол с удар от далеч и после им беше по-лесно", заяви наставникът на Локомотив (Пловдив) Драган Кататларовски за ТВ2.