
Полският състезател на БМВ Заубер Роберт Кубица също даде своя коментар седмица преди състезанието на градската писта в Монако.
"Голям фен съм на градските писти и с нетърпение чакам надпреварата в Монако. Голямо изживяване е за мен да карам на тази писта. Тук няма място за грешки, което прави състезанието много интересно. Не може да се каже как ще се представят тук новите болиди на Формула 1 с новата аеродинамика и гладки гуми. Ще научим повече в четвъртък", каза Кубица.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ