Кубица фен на градската писта

Полският състезател на БМВ Заубер Роберт Кубица също даде своя коментар седмица преди състезанието на градската писта в Монако.

 

"Голям фен съм на градските писти и с нетърпение чакам надпреварата в Монако. Голямо изживяване е за мен да карам на тази писта. Тук няма място за грешки, което прави състезанието много интересно. Не може да се каже как ще се представят тук новите болиди на Формула 1 с новата аеродинамика и гладки гуми. Ще научим повече в четвъртък", каза Кубица.