
Защитникът на Интер Кристиан Киву бе много доволен от завръщането си в игра за „нерадзурите" след победата с 3:0 над Ливорно. Румънският национал претърпя операция на скулата след много неприятен инциден и бе извън терените от януари месец.
„Наистина много се радвам, че се завърнах и преодолях всичко за да изляза и помогна на моите съотборници за победата над Ливорно."
„Трябваше да спечелим този мач защото краят на шампионата наближава и след слабите мачове, в които изпуснахме много точки бяхме настигнати в класирането."
„Не ме беше страх при завръщането ми. Бях емоцианално твърд и казах на треньора, че мога да играя и всички съотборници ми помогнаха."
„Искам да благодаря на всички, че ми помогнаха да се завърна, защото бе трудно," завърши Киву.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ