
Полузащитникът на Барселона Андрес Иниеста обърна внимание на важната победа над Осасуна с 2:0 късно снощи на „Камп Ноу".
Иниеста потвърди, че „каталунците" не са били на обичайното си ниво през първото полувреме, но след това са намерили себе си и с голове на Златан и Боян са успяли да вземат много важна победа.
„Това се едни много важни три точки по пътя към борбата за титлата. Трябваше да спечелим на всяка цена защото следващия ни двубой е с труден съперник (Майорка) и ще ни бъде трудно," заяви Иниеста пред AS.
„През първото полувреме не играхме добре, но се съживихме през второто. Темпото и пасовете бяха слаби, но след това подобрихме значително тези показатели и шансовете дойдоха."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ