Гуардиола: Направих грешка със състава

галерия:

снимка: fcbarcelona.com

Наставникът на Барселона Пеп Гуардиола призна, че е направил грешки в състава при победа с 2:0 на Осасуна на „Камп Ноу" късно снощи. Испанецът се съгласи, че тимът му не е показал добра игра.

 

„Исках да пробвам нещо различно, но не се получи. Не направих правилното решение и не бяхме добри, играхме много слабо през първото полувреме. През втората част ние се върнахме към стария си стил на игра и бяхме по-бързи.

 

Въпреки това с голове на Златан Ибрахимович и Боян Къркич Барса взе трите точки.

 

„Когато Ибрахимович бележи значи ние играем добре, защото той е голмайстор. Неговата форма зависи само от него и от никой друг," завърши Гуардиола.