
Наставникът на Барселона Пеп Гуардиола призна, че е направил грешки в състава при победа с 2:0 на Осасуна на „Камп Ноу" късно снощи. Испанецът се съгласи, че тимът му не е показал добра игра.
„Исках да пробвам нещо различно, но не се получи. Не направих правилното решение и не бяхме добри, играхме много слабо през първото полувреме. През втората част ние се върнахме към стария си стил на игра и бяхме по-бързи.
Въпреки това с голове на Златан Ибрахимович и Боян Къркич Барса взе трите точки.
„Когато Ибрахимович бележи значи ние играем добре, защото той е голмайстор. Неговата форма зависи само от него и от никой друг," завърши Гуардиола.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ