
Нападателят на Манчестър Юнайтед и българският национален отбор Димитър Бербатов заяви пред камерите на БиТиВи, че неговият клуб е играл добре при гостуването си на Интер в осминафинален мач в турнира Шампионска лига.
"Играхме добре и, може би, заслужавахме победата", коментира Берба. "Резултатът не е много добър, но вярвам, че в следващия мач, пред собствена публика на Олд Трафорд ще победим."
"Днес играхме по-тактически от обикновено и мачът не беше много красив, но вярвам, че в Манчестър ще успеем да ги бием. Дано да победим, мнозина смятат, че ако отстраним Интер пътят към Шампионската титла е открит, така че на реванша ще дадем всичко от себе си", добави Бербатов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ