
снимка:
БГНЕС
Пилотът на Макларън-Мерцедес Хейки Ковалайнен повдигна напрежението в лагера на "сребърните стрели", след като в навечерието на ГП на Великобритания заяви, че неговият съотборник Люис Хамилтън е добър пилот, но той е много по-добър от англичанина.
В интервю преди състезанието на пистата "Силвърстоун", Хейки Ковалайнен се пошегува с Хамилтън и заяви, че "той е много добър, но не толкова добър колкото мен".
Финландецът допълни, че единственият резултат, на който той ще бъде доволен през уикенда е само и единствено победата във Великобритания. /БГНЕС






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ