Ковалайнен: Люис е добър, но аз съм по-добър

снимка: БГНЕС

Пилотът на Макларън-Мерцедес Хейки Ковалайнен повдигна напрежението в лагера на "сребърните стрели", след като в навечерието на ГП на Великобритания заяви, че неговият съотборник Люис Хамилтън е добър пилот, но той е много по-добър от англичанина.

 

В интервю преди състезанието на пистата "Силвърстоун", Хейки Ковалайнен се пошегува с Хамилтън и заяви, че "той е много добър, но не толкова добър колкото мен".

 

Финландецът допълни, че единственият резултат, на който той ще бъде доволен през уикенда е само и единствено победата във Великобритания. /БГНЕС