
Сър Франк Уилямс заяви, че няма пари, които да го изкушат да пусне Нико Розберг в друг тим от Формула 1.
Германският пилот, който пристигна в тима на Уилямс през 2006 година, има договор с британския тим до края на 2009 година. Уилямс заяви, че Розберг играе важна роля в намерението на тима да се върне отново на върха в "кралските гонки" и няма никакъв шанс той да бъде освободен по-рано от неговия контракт.
Уилямс заяви за списание "Autosprint": "Нико е фундаментална част от нашето израстване и ние имаме договор с него до 2009 година. Може би някой би искал да го вземе за 50 милиона долара, но договорите са си договори. А освен това, тази година ще бъде много по-стабилна финансово от 2007 година".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ