
Камуй Кобаяши ще остане тестови и резервен пилот в отбора на Тойота и през сезон 2009г. във Формула 1.
В момента японският пилот се състезава в GP2 сериите и ще повтори сезона си в сериите и тази година с отбора на DAMS.
Въпреки, че за момента е резервен пилот Кобаяши се надява да е първият японец спечелил "кралските гонки" и се надява мечтата му да се сбъднес Тойота.
"Този сезон е много важен за мент, тъй като, ако се представя добре в GP2 серийте имам големи шансове да карам като основен пилот във Формула 1. До сега нито един японец не е ставал шампион във стартовете за Гран При, но се надявам аз да съм първият и искам това да стане зад волана на Тойота."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ